Satış Sonrası Hizmetler

Anasayfa » Satış Sonrası Hizmetler

EĞİTİM

Sevkiyatı gerçekleştirilen makinelerimizin kurulumu sağlandıktan sonra teknik servis ekibimiz tarafından alıcı firmaya 1-3 günlük eğitimler verilir.

 

SERVİS HİZMETLERİ

Eğitim sonunda ekibimiz tarafından düzenlenen talep formu, müşterilerimiz için özel olarak oluşturulan sistemimize kaydedilir ve bu kayıt, yapılan işlemlerin ve verilen ürünlerin saptanması açısından sonraki hizmetlerde avantaj sağlar.

 

DEĞERLENDİRME

Makinelerimizin kurulum ve eğitim işlemleri tamamlandıktan birkaç hafta sonra müşterilerimiz bizzat üretim merkezlerinde ziyaret edilerek talep ve önerileri hakkında kendileriyle görüşülür. Bu görüşmeler neticesinde %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle müşterilerimizin beklentilerinin tamamını karşılayabilecek şekilde gerekli düzenlemeler gerçekleştirilir.

 

UZAKTAN DESTEK

Müşterilerimizin üretim faaliyetlerinin sekteye uğramaması amacıyla teknik ekibimiz ve bilgi işlem birimimiz tarafından verilen uzaktan destek hizmeti sayesinde, makinenizin zaman kaybı olmadan kusursuz olarak çalışmaya devam etmesi sağlanır.    Dosya Yükleyiniz. *.PDF .JPG .JPEG

    Ürünler ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz :