Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kökeni otuz beş sene öncesine dayanan ve 2000 yılından bu yana azim ve cesaretle birlikte katlanarak artan bir başarının öyküsü…

Bundan yirmi bir yıl kadar önce küçük bir atölyede tohumları atılan ve bugün 5000 m 2 lik bir fabrikada üretim faaliyetlerini sürdüren firmamız;değişen şartlara yönelik olarakahşap ve PVC sektörlerine kaplama, dilimleme, bükme ve laminasyon makineleri, PUR tutkal eritme sistemleri ve yardımcı aksamları üretmesinin yanı sıra;çözüm ortaklarının PLC, elektrik, mekatronik, pnömatik, hidrolik alanlarındaki teknolojilerini kullanarakkurulum, teknik bakım ve arıza onarım hizmetleri de vermektedir.

Dünya üzerinde yetmiş dokuz ülkeyi aşan ihracat hacmiyle farklı kıta ve ülkelerde satış ve üretim faaliyetlerini sürdüren firmamız, ulusal ve uluslararası arenada bayi ağını sürekli olarak genişletme hedefine sahiptir.

Yaşadığı hızlı büyüme ile sektörel, bireysel ve toplumsal çıkarları göz önünde tutan VERMAK,sektörünün gelişmesi ve üretim hacminin genişlemesi için yatırımlarda bulunmaktadır. Ekip arkadaşları, bayileri ve müşterileriyle bütünleşen firmamızın en öncelikli amacı, temelde müşteri memnuniyeti ile; sanayicilerimize, sarma ve laminasyon teknolojisinde yeni ve doğru çözümleri sunabilmenin yanı sıra, en iyi teknik servis hizmetini sağlayarak ülkemize sektörel bağlamda öncülük kazandırmaktır.

Faaliyetlerini, üstün kalite ilkesine dayandırarak gerçekleştiren VERMAK, “güven – dürüstlük-samimiyet” prensibiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Ürünler ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz :