Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2000 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan VERMAK Makine; ahşap, PVC, alüminyum sarma, kaplama, laminasyon, PVC profil bükme makinelerinin üretimini yapıp; kurulum, teknik bakım ve arıza onarım hizmetleri vermesinin yanı sıra, geniş ürün çeşitliliğine sahip makine, kalıp ve yedek parça satışlarını gerçekleştirmektedir.

Dünya üzerinde elli beş ülkeyi aşan ihracat hacmiyle farklı kıta ve ülkelerde satış ve üretim faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, uluslar arası arenada bayi ağını sürekli olarak genişletme hedefine sahiptir.

VERMAK, değişen şartlarda yönelik olarak; araştırma, geliştirme, tasarım, üretim ve satış alanlarında hizmet verip; çözüm ortaklarının  PLC, elektrik, mekatronik, pnömatik, hidrolik alanlarında teknolojilerini kullanarak gelişimi ilke edinmiştir.

Yaşadığı hızlı büyüme ile sektörel, bireysel ve toplumsal çıkarları göz önünde bulunduran VERMAK Makine, sektörünün gelişmesi ve üretim hacminin genişlemesi için yatırımlarda bulunmaktadır. Ekip arkadaşları bayileri ve müşterileriyle bütünleşen şirketimizin en öncelikli amacı, temelde müşteri memnuniyetini tutarak; sanayicilerimize, sarma ve laminasyon teknolojisinde yeni ve doğru çözümleri sunabilmenin yanı sıra, en iyi teknik servis hizmetini sağlayarak, ülkemize sektörel bağlamda öncülük kazandırmaktır.

Faaliyetlerini, bireysel ve toplumsal değerleri ön planda tutup üstün kalite ve ahlaki değerlere dayandırarak gerçekleştiren VERMAK Makine, “güven – dürüstlük, samimiyet” prensibiyle, siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Ürünler ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz :