Vizyonumuz

Anasayfa » Vizyonumuz

2000 yılında kurulan VERMAK  AHŞAP, PVC Alüminyum sarma,kaplama,laminasyon ,pvc profil bükme  Makinelerinin üretimini yapıp. Kurulum, Teknik Bakım, Arıza, Yedek parça ve aksesuar, ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile Ürün Satış, Teknik Destek, Arıza Onarım ve Yedek Parça Satışlarını gerçekleştirmektedir.

Dünya üzerinde 55 ülkeyi aşkın ihracat hacmiyle farklı kıta ve ülkelerde satış ve üretim faaliyetlerini sürdüren VERMAK, dünya genelinde de bayi ağını kurmak hedefleri arasındadır.. VERMAK, değişen ihtiyaçlara yönelik araştırma, geliştirme, tasarım, üretim, satış ve satış sonrası alanlarında hizmet vererek, çözüm ortaklarının plc,elektrik,mekatronik, pnömatik, hidrolik  alanlarındaki teknolojilerini kullanarak gelişimi ilke edinmiştir. Sağladığı hızlı büyüme ile sektör el, toplumsal ve bireysel çıkarları da göz önünde bulunduran VERMAK, ülkesinin, sektörünün ve üretim hacminin yükselmesi için yatırımlarda bulunmaktadır.

Faaliyetlerini dürüst, saygılı, toplumla barışık, insana değer veren, üstün kalite ve ilkelere dayandıran VERMAK, “güven, dürüstlük” prensibiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Ürünler ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz :